X
تبلیغات
پیکوفایل
رایتل

تاریخ وساعات بازی های جام جهانی در دور گروهی

دوشنبه 10 خرداد‌ماه سال 1389 ساعت 11:35 ق.ظ

سلام خدمت خوانندگان جان



تاریخ و ساعات بازی های جام جهانی در دور گروهی


گروه A


افریقای جنوبی-مکزیک                    3/21     18:30


اوروگوئه        - فرانسه                    3/21     23:00


اوروگوئه-افرقای جنوبی                    3/26     23:00


فرانسه          -مکزیک                    3/27     23:00


مکزیک         -اوروگوئه                     4/1      18:30


فرانسه-افریقای جنوبی                    4/1      18:30


گروه B


ارژانتین-          نیجریه                  3/22     18:30


کره جنوبی-        یونان                  3/22     16:00


یونان-              نیجریه                  3/27     18:30


ارژانتین-کره جنوبی                  3/27    23:00


نیجریه-      کره جنوبی                   4/1      23:00


یونان-            ازژانتین                    4/1     23:00


گروهC


انگلیس-       امریکا                3/22      23:00


الجزایر-    اسلوونی                3/23       16:00


اسلوونی-     امریکا                3/28       18:30 


انگلیس-      الجزایر                3/28       23:00


اسلوونی-   انگلیس               4/2         23:00


امریکا-         الجزایر                4/2         18:30


گروهD


المان-     استرالیا             3/23       23:00


صربستان-      غنا             3/23       18:30


المان-   صربستان              3/28       16:00


غنا-        استرالیا              3/29       18:30


غنا-           المان                4/2        23:00


استرالیا-صربستان               4/2        23:00


گروهE


هلند-     دانمارک                3/24        16:00


ژاپن-       کامرون                3/24        18:30

 

هلند-          ژاپن                3/29        16:00


کامرون-  دانمارک                 3/29        23:00


دانمارک-      ژاپن                 4/3         23:00


کامرون-      هلند                  4/3          23:00


گروهF


ایتالیا-        پاراگوئه         3/24          23:00


نیوزلند-  اسلوواکی         3/25           16:00


اسلوواکی- پاراگوئه         3/30           16:00


ایتالیا-         نیوزلند        3/30           18:30


اسلوواکی-    ایتالیا         4/3            18:30


پاراگوئه-      نیوزلند         4/3            18:30


گروهG


ساحل عاج- پرتغال           3/25           18:30


برزیل -کره شمالی            3/25          23:00


برزیل-  ساحل عاج            3/30         23:00


پرتغال-کره شمالی            3/31         16:00 


پرتغال-         برزیل            4/4           18:30


کره-    ساحل عاج             4/4           18:30


گروه H


هندوراس-   شیلی            3/26         16:00


اسپانیا-   سوئیس             3/26        18:30


شیلی-    سوئیس             3/31        18:30


اسپانیا-  هندوراس            3/31         23:00


شیلی-     اسپانیا             4/4           23:00


سوئیس-هندوراس             4/4          23:00

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo