X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

جام کنفدراسیون ها

دوشنبه 25 خرداد‌ماه سال 1388 ساعت 04:50 ب.ظ

 سلام.

 جام کنفدراسیون ها از دیروز شروع شد. این بازی ها که به جام جهانی کوچک مشهوره با حضور قهرمان های قاره های مختلف و قهرمان جهان برگزار میشه.

 این دوره رقابت ها با حضور ایتالیا(قهرمان جهان)،اسپانیا(قهرمان اروپا)،برزیل(فهرمان آمریکا جنوبی)،مصر(قهرمان آفریقا)،نیوزلند(قهرمان استرالیا)،آمریکا(فهرمان آمریکا شمالی)،عراق(قهرمان آسیا) و آفریقا جنوبی میزبان این رقابت ها برگزار میشه.


  دیروز این بازی های با دیدار آفریقا جنوبی-عراق و اسپانیا-نیوزلندآغاز شد.

 بازی آفریقا جنوبی و عراق با تساوی0-0 به پایان رسید.

 اما قهرمان اروپا و تیم اول رده بندی جهانی کار خودش رو با اقتدار آغاز کرد تا نشون بده که مدعی اصلی قهرمانی هم در این رقابت ها و هم در جام جهانی خودشه. اسپانیا بازی دیشب رو با نتیجه 5-0 به سود خودش به پایان برد. 4 گل از بازی در 30 دقیقه ی اول بازی به ثمر رسید. فرناندو تورس با زدن سه گل در بازی دیشب در راس گل زنان این رقابت ها قرار گرفت. گل چهارم رو فابرگاس و گل پنجم رو آقای گل رقابت های یورو 2008 داوید ویا به ثمر رسوند.


 حضور تیم های بزرگی مثل ایتالیا اسپانیا و برزیل و همچنین ستاره های بزرگ دنیای فوتبال مثل:کاکا، روبینیو، بوفون، ویا، فابرگاس، تورس ، کاسیاس، پیرلو و... باعث شده که این رقابت ها سطح نسبتا بالایی داشته باشه. هرچند که از ورزشگاه نسبتا خالی بازی دیشب به نظر میرسید که استقبال چندان خوبی از این بازی ها به عمل نیومده که شاید علتش کمبود فوتبالدوست ها در آفریقای جنوبی باشه.

 اما شما این بازیها رو از دست ندید به خصوص بازی برزیل و ایتالیا رو.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo