X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

رئال به دنبال ستاره ها

جمعه 25 اردیبهشت‌ماه سال 1388 ساعت 11:23 ق.ظ


 سلام.


 پرس رئیس احتمالی رئال در فصل آینده برای این تیم بزرگترین ستاره ها رو در نظر گرفته.

 پرس از انتقال حتمی ژابی آلونسو به رئال صحبت میکنه و از الان گفته که بازی او در فصل آینده برای کهکشانی ها رو قطعی بدونید.


 یکی دیگه از ستاره هایی که احتمالاپرس با خودش به رئال خواهد اورد فرانک ریبریه. که حتی گفته میشه قراردادش هم مراحل نهایی خودش رو سپری میکنه.


 پرس البته به دنبال ابراهیموویچ هم هست و با اونم در حال مذاکره .


 پرس قول داده که اگه در انتخابات برای ریاست باشگاه موفق بشه ستارگانی مثل کاکا و کریس رونالدو رو هم به جمع کهکشانی ها بیاره. هرچند که چندین بار از انتقال قطعی این بازیکنان به رئال سخن گفته شده اما بعد از اون تمام این اخبار تکذیب شده و از طرف این بازیکنان اعلام شده که به هیچ وجه حاضر به ترک تیم های خودشون نیستن.


 با این اوصاف حرف های کاسیاس دروازه بان رئال هم شنیدنی است که خواهان حضور بازیکنان بومی بیشتر در رئال شده.

ایکر کاسیاس گفته که: با تمام احترامی که برای هم تیمی هایم قایلم باید بگویم که بازیکنان غیر بومی؛ مثل ما برای تیم دل نمی سوزانند.

وقتی در رختکن فریاد می زدم که به خاطر مردم خوب بازی کنید چند بازیکن غیر بومی می خندیدند و مرا با کنایه به آرامش دعوت می کردند. آنها هرگز نگران اشک های کودکان مادریدی نبودند و این مرا آزار می داد. من یک مادریدی هستم و فریاد مردم مادرید در خیابان برایم مهم است اما این فریادها برای بازیکنی مثل کاناوارو کمترین اهمیتی ندارند.


اینم از تضادهای کاسیاس و پرس .

البته من با حرف های کاسیاس موافقم به نظرم واقعا بازیکنای بومی مثل ویا و فابرگای بیشتر به درد تیم میخورن تا رو نالدو و ابراهیموویچ که فقط برای اسم و رسم خودشون ممکنه به رئال بیان.


 در هر صورت امیدوارم هر اتفاقی میوفته به نفع رئال باشه.

ما که دیگه بیشتر از این تحمل شکست رو ندایم.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo