X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

استعفای مایلی کهن

سه‌شنبه 1 اردیبهشت‌ماه سال 1388 ساعت 07:35 ب.ظ

سلام.


اول از همه دوست خوبم مینا خانم: من دنبال عکس های که خواسته بودی گشتم و تنها در سایت اساسونا پیداشون کردم. اما متاسفانه هنگام قرار گرفتن در وبلاگ در سایز خیلی کوچک نمایش داده میشن. بنابراین ادرسش رو میذارم تا هر وقت خواستی بتونی بهش سر بزنی. پوزش مرا پذیرا باشید لطفا.http://www.osasuna.es

امشب آرسنال با لیورپول در لیگ برتر جزیره بازی داره. که ساعت23:30 بازی شروع میشه .آرسنال میبره ایشا الله.


جدیدترین خبر اینکه مایلی کهن بعد از بیانیه ی تندی که علیه قلعه نویی نوشته بود از سرمربیگری تیم ملی استعفا داد و با استعفای او هم موافقت شد. جالبه. فکر کنم کوتاه ترین دوره ی مربی گری مایلی کهن در یه تیم بوده باشه. هرچند که حتی روی نیمکت هم ننشست.


اینم متن همون بیانیه معروف که واضح و آشکار علیه اقای ژنرال نوشته شده:


بسمه‌تعالی

مردم عزیز، قهرمان و دوست داشتنی ایران سربلند و همیشه جاوید. این روزها پس از بازی شرافتمندانه ای که تیم سایپا با جوانان برومند و شایسته اش برابر رقیب خود انجام داد و به اذعان همه؛ تیم سایپا صرفا به ارائه یک بازی با برنامه، کاملا جوانمردانه و پاک پرداخت؛ اما متاسفانه هم به هنگام مسابقه و هم طی روزهای اخیر مورد هجوم ناجوانمردانه ترین الفاظ در میدان مسابقه و بیرون از آنکه تنها از شعبان بی‌مخ‌ها و نوچه هایشان بر می‌آید؛ پرداختند و درصدد آن هستند که ضعف‌های فنی خود را به این و آن نسبت بدهند و هر آنچه که خود و نوچه هایشان لایق آن هستند با سیاه نمایی هر چه تمام‌تر به این و آن نسبت داده، تا شاید بتوانند ضعف های فنی خود را به نوعی از چشم این و آن پنهان و لاپوشانی کنند.
لذا به همین منظور به این آقایان کوتوله و عوام فریب (کل یوم) که حتی فاقد مدرک تحصیلی برای گروهبان قندلی شدن هستند اما لقب ژنرال را یدک می‌کشند می‌گویم که از گل دقیقه 90 سایپا و پیامی که آن گل به پهنای ایران عزیز اسلامی داشته؛ پند گرفته و هر چه سریعتر دست از نوچه بازی و نوچه پروری برداشته از کارهای ناصواب و عوام فریبی دست بردارند.
بدیهی است هیچ دستی برتر و بالاتر از دست خداوند عزوجل نیست و اوست که اگر بخواهد کسی را خوار نماید، خوار و اگر کسی را عزیز بداند عزیز خواهد کرد. این مطلب شامل حال گنده باقالی‌هایی که به عنوان نوچه در کنار این آدم کوتوله هستند نیز می‌شود.

محمد مایلی کهن


 واقعا نوشتن این بیانیه  ضرورتی داشت ؟ اونم با این لحن تند و بی ادبانه؟

نظرتون دربارهی این بیانیه چیست.

شاد و پیروز باشید . تا بعد.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo